Tehlikeli Zararlı Kontrol

Akrep İlaçlaması (Mücadelesi) : Akrepler yumurtalarını açılana kadar vücutlarında taşıdıkları için mücadelesi zordur.Akrepler normalde açık havada geceleri beslenmeye çıkarlar.Gün boyunca tahta parcası ,kaya altları,rutubetli kalas ,enkaz ve yıkıntılarda bulunurlar.İstila edecekleri evlerde rutubetli alanları tercih ederler. Mücadeleye başlamadan önce ilk adım olarak eve yakın yerlerde bulunan harabe gibi bölgelerde titiz bir araştırma yapılmalı,mücadeleye bu bölgelerden başlanmalıdır.Ev içerisinde kokusuz uzun süre kalıcı etkisi bulunan insektisitler kullanılmalıdır.İ

Yılan İlaçlaması (Mücadelesi) : Yılan mücadelesi genellikle Ağustos aylarında yoğunlaştırılması gereken bir mücadeledir. Yılanlar avlanarak yaşadıkları için etrafta bulunan fare gibi kemirgenler onlara davetiye çıkarmakta ve yaşadığımız bölümlere kadar gelmelerini sağlamaktadır. Bu amaçla yılan mücadelesi kemirgen mücadelesine paralel olarak yapılmalıdır.Mücadelede uzun süre kalıcı olan WP formülasyonlu insektisitler tercih edilmeli , şikayetin sıklığına göre tekrar edilmelidir.Bununla beraber yılanlar için özel olarak hazırlanmış yapışkan tuzaklarla mücadeleyi desteklemekte yararlı olacaktır.

Çiyan İlaçlaması (Mücadelesi) : Yaşamış oldukları bölgeye göre boyutlarında da farklılıklar görülen çiyan türleri dağ, çayır, çimen ve evlerimizde olmak üzere her ortamda yaşayabilmekteler. Nemli ortamları sevmeleri sebebiyle yaşama alanları olarak genellikle bu tür mekanları tercih ederler. Üzerinde bulunan ayakların zehirli birer ok gibi olması sebebiyle vücudunuzla herhangi bir şekilde temas etmesi halinde sizi ısırıp, zehirleyebilir. Nemsiz ve sıcak bölgelerde yaşayanları daha zehirli ve zararlı olmaktadır. Genelde yağmur sonrası ve yaprak örtüsü ile kaplanmış bahçe v.b. yerlerde görünürler. Sarı, kızıl, kahverengi, siyah renklerde görülen tehlikeli haşere türlerindendir. Görüldüğü bölgelerde araştırma sonrası kalıcılığı uzun olan, kokusuz insektisitler kullanılmalıdır.

Evinizde yada civarında karşılaşabileceğiniz akrep, çiyan yada yılan gibi şikayetleriniz için Avcılar, Sarıyer, Bakırköy, Ataşehir, Zekeriyaköy, Fatih, Beyoğlu gibi İstanbul'un her semtine etkili ve ekonomik ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Hemen İlaçlama Hizmeti Almak İçin Tıklayın.