Hizmet Sistemimiz

HİZMET SİSTEMİMİZ.

Mouse & Master ilaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon olma başarısı göstermiş, yenilikleri sürekli olarak uygulamaya koyarak Müşterilerine Dünya standartllarında bir hizmet götürmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla özel hizmet sistemi geliştirmiş ve uygulamaya koymuştur.

Mouse & Master ilaçlama da hizmet keşif, proje, uygulama, raporlama ve kontrol olmak üzere beş aşamada gerçekleşmektedir. Hizmetin her aşaması bir diğerine geçiş oluşturduğu için son derece önemlidir.

KEŞİF HİZMETİ: Mouse & Master ilaçlama da en büyük tesislerden en küçük işletmelere kadar keşif hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Keşif hizmetinde amaç müşterilerin ihtiyaç duydukları hizmeti ve kullanılacak uygun aparatları tespit etmektir.

PROJELENDİRME: Müşterilerin ihtiyaç duydukları ilaçlama hizmetleri yıllık olarak projelendirilir. Böylelikle gereksinimlere göre hangi aylarda hangi hizmetleri almaları konusunda bilgilendirilirler. Bu sistem sayesine firmaların gereksiz hizmet almaları engellenerek, etkili ve ekonomik bir hizmet almaları sağlanır.

UYGULAMA: Mouse & Master ilaçlama da uygulamalar firma içi özel eğitime tabi tutulmuş uzman personeller tarafından yaka kartlı ve iş kıyafetli olarak veteriner hekim kontrolünde yapılmaktadır.

RAPORLAMA: Mouse & Master ilaçlama da yapılan tüm uygulamalarda ilgili raporlar tutulur. Böylelikle müşterilerimizin yaptığımız hizmetleri takip etmeleri sağlanır. Bununla birlikte projeye göre üç ve altı ayda bir ara ilaçlama raporu verilmektedir.

KONTROL: Mouse & Master ilaçlama da sözleşmeli müşterilerine haftalık veya onbeş günlük periyotlarda ücretsiz kontrol hizmeti verir. Kontrol hizmetinde amaç ve hizmet verilen ortamın sürekli olarak gözetim altında tutulmasını sağlamak ve oluşabilecek her türlü soruna erken müdahale edebilmektir.

SİSTEM DENETİM VE KONTROLÜ

Sistemin işlerliğini ve yapılan ilaçlama ve hizmetlerin denetimini sağlamak amacıyla, müşterilerimize altışar aylık periyotlarda HİZMET GELİŞTİRME FORMU adı altında bir anket gönderilmekte ve bu anket sayesinde firmamızla ilgili eksiklikleri tespit etmemiz sağlanmaktadır.

Eğitim, kalitemizi ve sistemimizin işlerliğini sağlayabilmek amacıyla tüm personelimiz haftada 2 saat veteriner hekim tarafından firma içi özel hizmet eğitimine tabii tutulurlar. Bu eğitimlerde yapılan hizmetin hassasiyetini belirten konularla birlikte çevre ve insan sağlığı konuları da işlenir. Böylelikle verilen hizmetlerin her aşamasında insan ve çevre sağlığının korunması sağlanır. Sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon olma başarısını ancak eğitimle başarabileceğimizin bilinciyle eğitime önem vermekte ve hizmetlerimizin her aşamasında eğitimli personel çalıştırmaktayız.

İstanbul'un her semtine ilaçlama servisimiz mevcut olup, her semt için fiyatlarımız aynıdır.

İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler!